„Tinerii nu mai sunt ca pe vremuri.” Auzim asta peste tot (Video)
Dar ce le lipsește cu adevărat? Experiență? Oportunități? Curaj? Poate că nu generația s-a schimbat, ci felul în care o privim. Așadar, voi ce credeți: ce le lipsește tinerilor de astăzi?