Local „Tinerii nu mai sunt ca pe vremuri.” Auzim asta peste tot (Video)

„Tinerii nu mai sunt ca pe vremuri.” Auzim asta peste tot (Video)

Dar ce le lipsește cu adevărat? Experiență? Oportunități? Curaj? Poate că nu generația s-a schimbat, ci felul în care o privim. Așadar, voi ce credeți: ce le lipsește tinerilor de astăzi?

Exit mobile version