Botoșănenii nu cred că facultatea este doar o diplomă! (Video)

Majoritatea spun că studiile universitare oferă beneficii reale, atât pentru carieră, cât și pentru dezvoltarea personală. Tu ce părere ai? Mai merită să faci o facultate în România?

Articolul precedentZiua Universală a Iei: simbolul tradiției românești sărbătorit pe 24 iunie
Articolul următorÎncepe și statul să gândească! Apar modificări care ajută șoferii