Caz bizar la Vorniceni-Botoșani (Video)

O familie de bătrâni pensionari este invadată de viermi la propriu în propria casă.
Aceștia spun că viermii vin de la un vecin care crește oi si nu strânge gunoiul produs de acestea.
De când au început problemele, în urmă cu trei săptămâni bătrânii nici nu mai pot mânca din cauza viermilor, de scârbă.
Nepoții care veniseră în vacanță au plecat după o singură zi tot din acest motiv.
Autoritățile au fost deja alertate și se așteaptă intervenția lor.
Articolul precedentVictorie pentru FC Botoșani în primul amical din cantonamentul de la Bansko!
Articolul următorFile de istorie | 26 iunie 1977