Munți de deșeuri aruncate pe câmp de localnici, evident cu știrea primăriei care nu are cum să ascundă că nu știa despre așa ceva.
Cel mai probabil va dura până când zona se va igieniza și vor încerca să găsească tot soiul de scuze pentru a justifica situația.



