Astăzi, două echipaje s-au prezenetat la fața locului, au făcut poze și măsurători.
Groapa de gunoi neautorizată a costat primăria Vlăsinești peste 100.000 lei din bani publici, amendă aplicată de Garda de Mediu care a dispus și măsuri.
Acum, cel mai probabil se va deschide și un dosar penal. Neglijența și indolența costă.
