Haosul fără sfârșit din Parlament, lipsa unui premier și sentimentul de nesiguranță pe care îl transmit politicienii și-au spus cuvântul.
Poate că ar fi timpul să asculte și vocea cetățenilor, să se trezească în al doisprezecelea ceas și să se apuce, în sfârșit, de treabă.
Se pare că ne-am săturat cu toții de acest spectacol politic, iar cel care are cel mai mult de suferit este omul de rând.
