🔴⚪🔵 Înfrângere pentru FC Botoșani în cantonamentul din Bulgaria

FC Botoșani a cedat în cel de-al doilea meci de pregătire din stagiul de la Bansko, scor 1-3 în fața formației Egnatia.
Partida a fost un test util pentru elevii lui Marius Croitoru, care continuă perioada de acumulare înaintea noului sezon. Chiar dacă rezultatul nu a fost cel dorit, astfel de jocuri amicale sunt importante pentru omogenizarea lotului, verificarea jucătorilor și reglarea relațiilor de joc.
🔜 Pentru FC Botoșani urmează noi meciuri de pregătire în cantonamentul din Bulgaria.
⚽ FC Botoșani – Egnatia 1-3
Articolul precedentDe 14 ani printre cei mari. 🔴⚪🔵
Articolul următorTânăr înecat în iazul din Guranda, scos din apă de cei prezenți 👉