Timpul a trecut, însă pentru mulți viața nu pare să se fi îmbunătățit.

Asta ne-au spus botoșănenii, care consideră că, în multe privințe, se trăia mai bine înainte.
Spun că exista mai multă siguranță, banii aveau o valoare mai mare, iar politicienii nu inspirau aceeași neîncredere ca în prezent.
Un lucru pare cert: sentimentul de siguranță este cel pe care mulți îl regretă cel mai mult.
Articolul precedent📜 File de istorie | 28 iunie 1709
Articolul următorDacă vrei mașină second, poti cumpăra de la ANAF. Iată cum👇