Majoritatea spun că studiile universitare oferă beneficii reale, atât pentru carieră, cât și pentru dezvoltarea personală. Tu ce părere ai? Mai merită să faci o facultate în România?
Local Botoșănenii nu cred că facultatea este doar o diplomă! (Video)

